Розвага "Щедрівочка пролітала, щастя віщувала"
Розвага \"Щедрівочка пролітала, щастя віщувала\"

Поділитися новиною:

Розвага "Щедрівочка пролітала, щастя віщувала"

13.01.2017 в ДНЗ відбулась розвага, присячена народним традиціям святкування Щедрого вечора - свята Меланки

Новорічно-Різдвяні свята особливо святкуються в нашій країні та традиційно відзначаються народними обрядами та звичаями.

13.01.2017 року в нашому закладі відбулась розвага "Щедрівочка пролітала, щастя віщувала.." Традиційно звучали щедрівки, колядки, святкові пісні посівалки, вірші у виконанні вихованців.

За сюжетом розваги, діти приходили на гостину до Господині та Господаря, вітали їх зі святами, засівали на щастя та здоров’я родини, водили Козу. Ігри з Козою внесли нотки невимушеності, емоційності та радості в хід розваги. За привітання, пісні та ігри Господар та Господиня пригостили дітей яблучками.

Такі розваги мають свій позитивний результат в засвоєнні дітьми національних звичаїв та традицій нашого народу.

 

Альбом: Розвага "Щедрівочка пролітала, щастя віщувала" Альбом: Розвага "Щедрівочка пролітала, щастя віщувала"
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/1705 | Переглядів: 138Дата публікації: 11:23 13.01.2017
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік (зі змінами від 31.03.2018р.)Інформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджету І квартал 2018 рокуКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Моніторинг якості освітиНаявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук