День театралізованої діяльності
День театралізованої діяльності

Поділитися новиною:

День театралізованої діяльності

25.01.2017 року в ДНЗ №15 відбувся один з найцікавіший для дітей та педагогів заходів - День театралізованої діяльності, який, як завжди, приніс із собою цікаві вистави, веселі сюжети, театральне дійство та можливість побути як у ролі глядача, так і у ролі актора.

Метою проведення даного тематичного дня було формування у дітей цікавості до театралізованої діяльності, театру, розвиток творчих здібностей, уяви, артистизму та фантазії дошкільнят, виховання прихильного ставлення до мистецтва в цілому.

На протязі дня діти мали змогу взяти участь в різноманітних театралізованих іграх, інсценівках, іграх-пантомімах тощо, проводились бесіди про театр, акторів, глядачів.  Також  педагогами дошкільного навчального закладу була підготована музична театралізована вистава для дітей "Як Зайчик сили набрався". В кінці  малята  - найактивніші учасники Дня театралізованої діяльності отримали призи за проявлений артистизм, винахідливість та цікавість до театралізованої діяльності.

 

Альбом: День театралізованої діяльності Альбом: День театралізованої діяльності Альбом: День театралізованої діяльності Альбом: День театралізованої діяльності Альбом: День театралізованої діяльності Альбом: День театралізованої діяльності Альбом: День театралізованої діяльності Альбом: День театралізованої діяльності
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/1854 | Переглядів: 110Дата публікації: 15:35 25.01.2017
Завідувач

Березюк Валентина Степанівна

Анонс подій
16.01.2018
17.01.2018
18.01.2018
Докладніше
Пошук