Педагогічна рада
Педагогічна рада

Поділитися новиною:

Педагогічна рада

28.02.2017 року відбулось чергове засідання педагогічної ради за темою: "Сучасні підходи до організації взаємодії ДНЗ та родин вихованців як умова підвищення професійної компетентності педагогів у спілкуванні з батьками"

Під час засідання педагогічної ради обговорювались актуальні питання побудови партнерських стосунків та взаємодії між ДНЗ та родинами вмихованців. Особлива увага приділялась питанню залучення нетрадиційних форм роботи з батьками, використання різних технологій спілкування та побудови конструктивного діалогу.

Педагоги поділились власним досвідом роботи щодо використання різних форм і методів в роботі з батьками, завідувач Березюк В.С. в своїй доповіді-презентації ознайомила педагогів з деякими новітніми та ефективними формами роботи з батьками, зокрема: інтерактивне батьківське віконечко під гаслом "Батьки - для батьків - заради дітей!", день батьківського самоврядування в ДНЗ та інші.

Крім цього, були заслухані результати тематичного вивчення за темою: "Стан роботи з батьками", яке відбулось в усіх вікових групах. Відповідно виділених позитивних моментів та недоліків, було окреслено подальші перспективи роботи з даного напрямку. 

Під час проведення вихователем-методистом Рудік О.А. майстер-класу за темою : "Технології педагогічного спілкування з батьками  - як спосіб побудови партнерських стосунків" всі присутні педагоги змогли на практиці апробувати різні технології педагогічного спілкування, вирішували практичні ситуації під час інтерактивної міжособистісної взаємодії.

 

Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/2262 | Переглядів: 111Дата публікації: 20:51 28.02.2017
Завідувач

Березюк Валентина Степанівна

Анонс подій
16.01.2018
17.01.2018
18.01.2018
Докладніше
Пошук