Педагогічна рада
Педагогічна рада

Поділитися новиною:

Педагогічна рада

28.02.2017 року відбулось чергове засідання педагогічної ради за темою: "Сучасні підходи до організації взаємодії ДНЗ та родин вихованців як умова підвищення професійної компетентності педагогів у спілкуванні з батьками"

Під час засідання педагогічної ради обговорювались актуальні питання побудови партнерських стосунків та взаємодії між ДНЗ та родинами вмихованців. Особлива увага приділялась питанню залучення нетрадиційних форм роботи з батьками, використання різних технологій спілкування та побудови конструктивного діалогу.

Педагоги поділились власним досвідом роботи щодо використання різних форм і методів в роботі з батьками, завідувач Березюк В.С. в своїй доповіді-презентації ознайомила педагогів з деякими новітніми та ефективними формами роботи з батьками, зокрема: інтерактивне батьківське віконечко під гаслом "Батьки - для батьків - заради дітей!", день батьківського самоврядування в ДНЗ та інші.

Крім цього, були заслухані результати тематичного вивчення за темою: "Стан роботи з батьками", яке відбулось в усіх вікових групах. Відповідно виділених позитивних моментів та недоліків, було окреслено подальші перспективи роботи з даного напрямку. 

Під час проведення вихователем-методистом Рудік О.А. майстер-класу за темою : "Технології педагогічного спілкування з батьками  - як спосіб побудови партнерських стосунків" всі присутні педагоги змогли на практиці апробувати різні технології педагогічного спілкування, вирішували практичні ситуації під час інтерактивної міжособистісної взаємодії.

 

Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/2262 | Переглядів: 157Дата публікації: 20:51 28.02.2017
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік (зі змінами від 31.03.2018р.)Інформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджету І квартал 2018 рокуКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Моніторинг якості освітиНаявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук