День методичного навчання педагогів
День методичного навчання педагогів

Поділитися новиною:

День методичного навчання педагогів

21.03.2017 в ДНЗ №15 було організовано та проведено День методичного навчання педагогів

Організований та проведний день методичного навчання педагогів мав на меті підвищення фахової компетентності педагогів, забезпечення умов для обміну досвідом, роширення знань з актуальних проблем методичного забезпечення освітньо-виховного процесу, ознайомлення з новинками періодичної та методичної літератури у галузі дошкільної педагогіки.

На протязі дня в методичному кабінеті закладу була організована та діяла виставка психолого-педагогічної, педагогічної літератури, методичних посібників, педагоги здіснювали взаємовідвідування занять.

Під час методичної години, було організовано "хвилинки презентацій" по обміну досвідом та цікавими методичними, практичними знахідками та наробками з індивідуальних тем, за якими працюють педагоги.

Завідувачем Березюк В.С. та вихователем-методистом Рудік О.А. було проведено практикум "Професіограма вихователя ДНЗ" та консультацію щодо сутності, алгоритму узагальнення та оформлення перспективного педагогічного досвіду.

 

Альбом: День методичного навчання педагогів Альбом: День методичного навчання педагогів
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/2452 | Переглядів: 105Дата публікації: 17:32 21.03.2017
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІнформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Наявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук