Досвід роботи вчителя-логопеда Заяць Н.М. схвалено методичною радою відділу освіти
Досвід роботи вчителя-логопеда Заяць Н.М. схвалено методичною радою відділу освіти

Поділитися новиною:

Досвід роботи вчителя-логопеда Заяць Н.М. схвалено методичною радою відділу освіти

30.03.2017 року методичною радою віддлу освіти схвалено досвід роботи вчителя-логопеда Заяць Н.М. за темою: "Комплексний підхід до організації ефективної взаємодії вчителя-логопеда зі спеціалістами ДНЗ в процесі корекційно-розвивальної роботи з дітьми логопедичної групи"

В роботі узагальнено систему корекційно-розвивальної роботи вчителя-логопеда з дітьми, що мають вади мовлення в умовах логопедичної групи у цілеспрямованій взаємодії зі спеціалістами дошкільного навчального закладу – вихователем, музичним керівником,  інструктором з фізичної культури, старшою медичною сестрою.

Створена система роботи з даного напрямку, модель організації взаємодії, перспективний план роботи, подані методичні рекомендації для спеціалістів ДНЗ, які працюють з дітьми з порушеннями мовлення, спрямовані на  максимальне підвищення ефективності корекційно-розвивальної роботи, формування мовленнєвої компетентності дітей-логопатів.

 Підкреслюється важливість цілеспрямованого освітньо-виховного, корекційного, оздоровчого впливу на дітей на протязі всього освітнього процесу, необхідність дотримання компетентнісної парадигми спеціальної освіти, як необхідної та вирішальної для гармонійного розвитку дитячої особистості.

Альбом: Досвід роботи вчителя-логопеда Заяць Н.М. схвалено методичною радою відділу освіти Альбом: Досвід роботи вчителя-логопеда Заяць Н.М. схвалено методичною радою відділу освіти
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/2546 | Переглядів: 163Дата публікації: 09:34 31.03.2017
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук