Проведення музичної розваги
Проведення музичної розваги

Поділитися новиною:

Проведення музичної розваги

04.08.2017 року в закладі відбулася музична розвага за показом лялькового театру «Колобок».

       На свіжому повітрі під час прогулянок було запрошено всі групи до імпровізованого театру. 

       Діти зручно розташувалися на підстилках у тіні берізок. Керівником музичним - Василець О.М.  було організовано та проведено показ казки "Колобок" . Всі вихованці із захватом подорожували разом з колобком, жваво переймалися, приймали активну участь. 

       Після казки дітей чекав сюрприз у вигляді рухливої розминкиі із Малишариками, після чого вони продовжили свою прогулянку у піднятому настрої.

Альбом: Проведення музичної розваги Альбом: Проведення музичної розваги Альбом: Проведення музичної розваги
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/3385 | Переглядів: 127Дата публікації: 10:42 04.08.2017
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік (зі змінами від 31.03.2018р.)Інформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджету І квартал 2018 рокуКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Моніторинг якості освітиНаявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук