Батьківські збори
Батьківські збори

Поділитися новиною:

Батьківські збори

В закладі триває проведення батьківських зборів в усіх вікових групах

З 11.09.2017 по 27.09.2017 в ДНЗ №15 заплановані та проводяться батьківські збори в усіх вікових групах. Батьківьскі збори побудовані за різною тематикою в різних вікових групах. Спільними є питання обговорення завдань програми в кожній віковій групі, вибори батьківських комітетів, врегулювання питань щодо надання батьками спонсорської допомоги на добровільних засадах, а також питання щодо організації харчування дітей в ДНЗ, зокрема для дітей різних соціальних категорій, що користуються пільгами та питання безпеки життєдіяльності.

Крім цього під час проведення батьківських зборів в кожній групі заплановані виступи Т.В.О. Завідувача ДНЗ Рудік О.А. та практичного психолога Хомчук А.М.

Альбом: Батьківські збори Альбом: Батьківські збори Альбом: Батьківські збори Альбом: Батьківські збори
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/3592 | Переглядів: 160Дата публікації: 15:25 15.09.2017
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІнформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Наявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук