"Щедроти рідної землі!"
\"Щедроти рідної землі!\"

Поділитися новиною:

"Щедроти рідної землі!"

Осінь золотава в дитсадку ходила, на ярмарок багатий діток запросила

Вже стало традицією восени в ДНЗ №15  проводити виставку-ярмарку «Щедроти рідної землі». Ось і цього року виставка-ярмарка пройшла 31 жовтня, у якій взяли участь усі групи дошкільного закладу.

Батьки разом з дітьми постарались на славу. Чого тільки не було на ярмарці. Гарно вбрані кожною групою столики повнилися запашними фруктами та смачними різноманітними солодощами: печеними горішками,  грибочками, ведмедиками, трубочками, тортиками, рулетиками, пряниками.

Продавцями були самі діти, яким допомагали торгувати батьки та вихователі, а покупців було скільки, що не просунутися, товар розкуповувався вмить. Всі присутні були дуже задоволені, а особливо діти, які відчули себе в ролі і продавців, і покупців.

Керівництво та педагогічний колектив ДНЗ №15 дуже вдячний батькам за допомогу в  проведенні цієї виставки-ярмарки.

Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!"
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/4042 | Переглядів: 137Дата публікації: 12:47 01.11.2017
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук