"Щедроти рідної землі!"
\"Щедроти рідної землі!\"

Поділитися новиною:

"Щедроти рідної землі!"

Осінь золотава в дитсадку ходила, на ярмарок багатий діток запросила

Вже стало традицією восени в ДНЗ №15  проводити виставку-ярмарку «Щедроти рідної землі». Ось і цього року виставка-ярмарка пройшла 31 жовтня, у якій взяли участь усі групи дошкільного закладу.

Батьки разом з дітьми постарались на славу. Чого тільки не було на ярмарці. Гарно вбрані кожною групою столики повнилися запашними фруктами та смачними різноманітними солодощами: печеними горішками,  грибочками, ведмедиками, трубочками, тортиками, рулетиками, пряниками.

Продавцями були самі діти, яким допомагали торгувати батьки та вихователі, а покупців було скільки, що не просунутися, товар розкуповувався вмить. Всі присутні були дуже задоволені, а особливо діти, які відчули себе в ролі і продавців, і покупців.

Керівництво та педагогічний колектив ДНЗ №15 дуже вдячний батькам за допомогу в  проведенні цієї виставки-ярмарки.

Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!" Альбом: "Щедроти рідної землі!"
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/4042 | Переглядів: 108Дата публікації: 12:47 01.11.2017
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІнформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Наявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук