Зустріч з депутатами
Зустріч з депутатами

Поділитися новиною:

Зустріч з депутатами

Колектив закладу, діти та їх батьки зустрічали у садочку депутатів, що завітали з офіційним візитом

11.11.2017 року в Куп`янський ДНЗ №15 з офіційним візитом завітали: депутат Харківської обласної ради Чигрінов Вячеслав Васильович, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради Мороз Олена Василівна, заступник міського голови Стокоз Сергій Володимирович, начальник відділу освіти Купянської міської ради Пасічник Світлана Михайлівна. Їх гостинно зустрів колектив закладу, діти та їх батьки  за давнім українським звичаєм - хлібом-сіллю, піснями та побажанням миру та добробуту.

Депутат Харківської обласної ради Чигрінов В.В. вручив завідувачу Березюк В.С. сертифікат на міні-проект "Подаруємо тепло дітям"  (капітальний ремонт системи опалення Куп`янського ДНЗ №15), який було реалізовано в 2017 році в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" та мармурову статуетку дельфіна - символа дитячого садка.

Завідувач Березюк В.С., дякуючи всім гостям та батькам вихованців за підтримку, увагу, розуміння зазначила, що всі перетворення, що відбулись в заклдаді - це справа рук небайдужих людей, які спрямовують свої зусилля на підтримку та розвиток закладів освіти, зокрема дошкільних.

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/4150 | Переглядів: 89Дата публікації: 09:23 12.11.2017
Завідувач

Березюк Валентина Степанівна

Пошук