Святий Миколаю, ти до нас поспішай!
Святий Миколаю, ти до нас поспішай!

Поділитися новиною:

Святий Миколаю, ти до нас поспішай!

Музична розвага до Дня Святого Миколая

19.12.2017 року в ДНЗ №15 відбулась музична розвага для дітей всіх вікових груп "Йде до нас Миколай!". Малята приготували вірші, пісеньки для Святого Миколая, зустрілись з казковими персонажами, хвадлились гарними вчинкаи та обіцяли не робити поганих і, звичайно, отримали дарунки від Миколая ти щирі побажання щастя, злагоди та миру!

Альбом: Святий Миколаю, ти до нас поспішай! Альбом: Святий Миколаю, ти до нас поспішай! Альбом: Святий Миколаю, ти до нас поспішай! Альбом: Святий Миколаю, ти до нас поспішай! Альбом: Святий Миколаю, ти до нас поспішай!
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/4708 | Переглядів: 76Дата публікації: 14:52 19.12.2017
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІнформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Наявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук