"Проблемний стіл" для педагогів "Діяльнісний підхід до організації дитячих досліджень"
\"Проблемний стіл\" для педагогів \"Діяльнісний підхід до організації дитячих досліджень\"

Поділитися новиною:

"Проблемний стіл" для педагогів "Діяльнісний підхід до організації дитячих досліджень"

На разі - впроваджуємо проблемне навчання

16.01.2018 року в ДНЗ №15 під час методичної години відбувся "проблемний стіл" для педагогів ДНЗ з темою: "Діяльнісний підхід до організації дитячих досліджень"

Мета заходу:

Збагачувати педагогічний досвід знаннями про сучасні методи і прийоми ознайомлення дошкільнят зі специфікою навчальних досліджень. Розширювати теоретичні знання та практичні навички роботи педагогів з даного напрямку. Вправляти в умінні ставити з питання висувати гіпотези та давати визначення поняттям. Активізувати творчий потенціал педагогів через обмін думками і взаємозбагачення досвідом

Здатність до творчого пошуку, дослідження - неодмінна складова професійної компетентності у будь-якій галузі, та й  загалом життєво необхідне вміння. Тому формувати це вміння треба з дитинства. Як же навчити дитину здобувати нові знання? Як розвивати пізнавальні процеси і формувати вміння застосовувати набуті уявлення у реальних умовах?

На ці та інші питання шукали відповіді учасники "проблемного столу", відпрацьовували на практиці методи і прийоми  формування здатності дитини самостійно, творчо освоювати нові способи діяльності й використовувати їх у будь-якій сфері життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альбом: "Проблемний стіл" для педагогів "Діяльнісний підхід до організації дитячих досліджень" Альбом: "Проблемний стіл" для педагогів "Діяльнісний підхід до організації дитячих досліджень" Альбом: "Проблемний стіл" для педагогів "Діяльнісний підхід до організації дитячих досліджень"
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/4971 | Переглядів: 103Дата публікації: 15:12 16.01.2018
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІнформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Моніторинг якості освітиНаявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук