Вечір народної пісні в ДНЗ
Вечір народної пісні в ДНЗ

Поділитися новиною:

Вечір народної пісні в ДНЗ

"Народна пісня - голос невмирущий, ти з нами, українцями, щомить..."

01.02.2018 року в закладі відбувся творчий захід з родинами вихованців старших груп №1, №11, №12  "Вечір народної пісні", який зібрав разом у гостинній залі садочку дітей,їх батьків та родичів, педагогів закладу - всіх небайдужих до української народної пісні та народного щирого слова. Лунали на святі і святкові, і веселі танцювальні пісні, і ліричні, і колискові у виконанні педагогів, наших талановитих дітей та не менш талановитих їх батьків. Звичайно, не обійшлося і без запальних таночків, веселих ігор та жартів. А на завершення - всі відвідали вареничну, в якій господині дитячого садка пригощали всіх смачними варениками.

Пісня - цілюща, як материнське молоко, бо живе в ній наш родовід, в ній живе прекрасна Україна! Кажуть, допоки живе мова, то живе і народ, а якщо лине пісня народу, то живе історія, культура.

Ми дуже вдячні всім, хто завітав на наше свято, особливо батькам, які подарували нам чудові пісні. Сподіваємось, що ця цікава зустріч, її тепло і щирість зостануться з нами надового.

Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/5069 | Переглядів: 129Дата публікації: 18:05 01.02.2018
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІнформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Моніторинг якості освітиНаявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук