Вечір народної пісні в ДНЗ
Вечір народної пісні в ДНЗ

Поділитися новиною:

Вечір народної пісні в ДНЗ

"Народна пісня - голос невмирущий, ти з нами, українцями, щомить..."

01.02.2018 року в закладі відбувся творчий захід з родинами вихованців старших груп №1, №11, №12  "Вечір народної пісні", який зібрав разом у гостинній залі садочку дітей,їх батьків та родичів, педагогів закладу - всіх небайдужих до української народної пісні та народного щирого слова. Лунали на святі і святкові, і веселі танцювальні пісні, і ліричні, і колискові у виконанні педагогів, наших талановитих дітей та не менш талановитих їх батьків. Звичайно, не обійшлося і без запальних таночків, веселих ігор та жартів. А на завершення - всі відвідали вареничну, в якій господині дитячого садка пригощали всіх смачними варениками.

Пісня - цілюща, як материнське молоко, бо живе в ній наш родовід, в ній живе прекрасна Україна! Кажуть, допоки живе мова, то живе і народ, а якщо лине пісня народу, то живе історія, культура.

Ми дуже вдячні всім, хто завітав на наше свято, особливо батькам, які подарували нам чудові пісні. Сподіваємось, що ця цікава зустріч, її тепло і щирість зостануться з нами надового.

Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ Альбом: Вечір народної пісні в ДНЗ
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/5069 | Переглядів: 144Дата публікації: 18:05 01.02.2018
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук