Відкритий перегляд заняття-інтелектуальної гри вихователя Стрижакової В.О.
Відкритий перегляд заняття-інтелектуальної гри вихователя Стрижакової В.О.

Поділитися новиною:

Відкритий перегляд заняття-інтелектуальної гри вихователя Стрижакової В.О.

"Про права ми знаємо та всім розповідаємо!"

27.02.2018 року вихвоателем Стрижаковою В.О. було проведено відкрите заняття-інтелектуальна гра "Про права ми знаємо" з правового виховання дошкільників. Команди дітей "Пізнайки" та "Чомусики" продемонстрували великий багож знань про права та обовязки дітей та дорослих, вирішували проблемні ситуації та змагались у кмітливості і спритності. Дуже важко було визначити команду переможців, адже всі учасники були активними, уважними та вірно і швидко виконували завдання. Тому перемогла дружба і нагороди отримали обидві команди. А присутні педагоги отримали спрважнє задоволення від вдало організованого та змістовного заняття, взявши його в свою "педагогічну скарбничку".

Альбом: Відкритий перегляд заняття-інтелектуальноїгри вихователя Стрижакової В.О. Альбом: Відкритий перегляд заняття-інтелектуальноїгри вихователя Стрижакової В.О. Альбом: Відкритий перегляд заняття-інтелектуальноїгри вихователя Стрижакової В.О. Альбом: Відкритий перегляд заняття-інтелектуальноїгри вихователя Стрижакової В.О.
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/5409 | Переглядів: 35Дата публікації: 16:12 27.02.2018
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІнформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Наявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук