Відкритий перегляд заняття-інтелектуальної гри вихователя Стрижакової В.О.
Відкритий перегляд заняття-інтелектуальної гри вихователя Стрижакової В.О.

Поділитися новиною:

Відкритий перегляд заняття-інтелектуальної гри вихователя Стрижакової В.О.

"Про права ми знаємо та всім розповідаємо!"

27.02.2018 року вихвоателем Стрижаковою В.О. було проведено відкрите заняття-інтелектуальна гра "Про права ми знаємо" з правового виховання дошкільників. Команди дітей "Пізнайки" та "Чомусики" продемонстрували великий багож знань про права та обовязки дітей та дорослих, вирішували проблемні ситуації та змагались у кмітливості і спритності. Дуже важко було визначити команду переможців, адже всі учасники були активними, уважними та вірно і швидко виконували завдання. Тому перемогла дружба і нагороди отримали обидві команди. А присутні педагоги отримали спрважнє задоволення від вдало організованого та змістовного заняття, взявши його в свою "педагогічну скарбничку".

Альбом: Відкритий перегляд заняття-інтелектуальноїгри вихователя Стрижакової В.О. Альбом: Відкритий перегляд заняття-інтелектуальноїгри вихователя Стрижакової В.О. Альбом: Відкритий перегляд заняття-інтелектуальноїгри вихователя Стрижакової В.О. Альбом: Відкритий перегляд заняття-інтелектуальноїгри вихователя Стрижакової В.О.
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/5409 | Переглядів: 56Дата публікації: 16:12 27.02.2018
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік (зі змінами від 31.03.2018р.)Інформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджету І квартал 2018 рокуКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Моніторинг якості освітиНаявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук