Відкритий перегляд заняття в середній групі "Професій різних є багато"
Відкритий перегляд заняття в середній групі \"Професій різних є багато\"

Поділитися новиною:

Відкритий перегляд заняття в середній групі "Професій різних є багато"

Формуємо знання про світ професій дорослих, виховуємо повагу до праці

03.05.2018 року в ДНЗ №15  відбувся відкритий перегляд заняття, проведеного вихователем Хиленко Є.О. в середній групі №13 за темою: "Професій різних є багато". Під час проведення заняття діти продемонстрували великий обсяг знань про різні професії, працю дорослих. Творчий підхід до побудови заняття. інтерактивні методи роботи, робота в групах дозволили дітям вільно спілкуватись, застосовувати свої знання на практиці, знаходити спільне рішення для проблемних завдань. 

Виховання поваги до праці людей, до результатів людської праці, бажання прцювати та опановувати різні трудові навички - одна з важливих складових соціально-морального виховання дітей дошкільного віку.

Альбом: Відкритий перегляд заняття в середній групі "Професій різних є багато" Альбом: Відкритий перегляд заняття в середній групі "Професій різних є багато"
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/6034 | Переглядів: 43Дата публікації: 14:45 03.05.2018
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік (зі змінами від 31.03.2018р.)Інформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджету І квартал 2018 рокуКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Моніторинг якості освітиНаявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук