Тренування з Цивільного Захисту
Тренування з Цивільного Захисту

Поділитися новиною:

Тренування з Цивільного Захисту

Дії органів управління, формувань з ЦЗ при виникненні пожежі в закладі дошкільної освіти

           На виконання наказу директора Куп’янського дошкільного навчального закладу-ясла-садок №15 комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області від 29.01.2018 року   № 11-о  «Про підсумки роботи з Цивільного захисту у 2017 році та основні завдання на 2018 рік» в дошкільному закладі освіти було проведено тренування по відпрацюванню дій по інструкції з питань евакуації.

Дата проведення тренування – 16 травня 2018 року.

Тривалість тренування – з 09.20-11.00 годин.

Керівник тренування – Березюк В.С.

До тренування залучались:

педагоги та працівники ДНЗ №15 – 42 особи;

з них:

Керівний та командно-начальницький склад – 5 осіб;

Ланка охорони громадського порядку – 5 осіб;

Санітарний пост – 4 особи;

Ланка пожежогасіння – 4 особи;

Евакогрупа – 5 осіб;

Інші працівники – 19 осіб;

Діти – 130 осіб.

 

Оцінка готовності на період проведення тренування.

З метою попередження помилкових дій учасників, які можуть призвести до нещасних випадків, пошкодження обладнання, з педагогічними працівниками та працівниками закладу були проведені інструктажі щодо заходів безпеки під час тренування.

Оповіщення та доведення до персоналу інформації про виникнення пожежі проводилось за допомогою 3 довгих дзвінків та через оповіщувача посту оповіщення та зв’язку.

          Куп’янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок №15 комбінованого типу Куп’янської міської ради забезпечений засобами пожежогасіння, а саме:

Пожежних кранів – 8 штук;

Вогнегасників вуглекислотних – 6 штук;

Вогнегасників порошкових – 4 штуки;

Уточнені плани екстреної евакуації на випадок виникнення пожежі.

Системи внутрішнього протипожежного водогону та інших систем водопостачання в робочому стані.

Виходи і евакуаційні шляхи утримуються вільними і незахаращеними.

 

Повнота і якість відпрацювання дій з евакуації.

У ході тренувань відпрацьовано оповіщення педагогічних працівників, працівників ДНЗ №15, їхні дії за сигналом «ПОЖЕЖА» та відповідними мовними повідомленнями.

Імітація пожежі та задимлення території музичної зали, в якій проводяться музичні заняття, коридору ІІ поверху, навчальних кабінетів ІІ поверху проводилось за допомогою прапорців червоного та білого кольору та посередників.

Дії персоналу за сигналом оповіщення про пожежу були чіткими та грамотними.

Час евакуації – 18 хвилин.

Подальшу евакуацію та розміщення вихованців. Педагогічних працівників та працівників Куп’янського дошкільного навчального закладу-ясла-садок №15 комбінованого типу Куп’янської міської ради було здійснено у Палаці культури ім. В.І. Кошелєва, з яким у ДНЗ №15 заключено угоду про розміщення під час евакуації.

Також на тренуванні відпрацьовано питання гасіння осередку пожежі ланкою пожежогасіння ДНЗ №15 за допомогою вогнегасника ВВК-2.

 

Перелік робіт, виконаних у період підготовки та проведення тренування.

Перевірено справність систем телефонного, мобільного зв’язку – проінформовано по лінії 101, 112 підрозділ ДСНС про проведення тренування; перевірено справність схем оповіщення батьків – повідомлено про проведення тренування в групах соціальних мереж та viber.

Перевірено стан запасних виходів та шляхів евакуації.

Перевірено справність внутрішньо пожежного водогону.

Перевірено готовність до використання первинних засобів пожежогасіння.

Під час проведення тренування випадків порушення правил охорони праці та безпеки не було.

Альбом: Тренування з Цивільного Захисту Альбом: Тренування з Цивільного Захисту Альбом: Тренування з Цивільного Захисту Альбом: Тренування з Цивільного Захисту Альбом: Тренування з Цивільного Захисту
Web-адреса: dnz15.kupyansk.info/news/id/6173 | Переглядів: 21Дата публікації: 11:51 16.05.2018
Директор

Березюк Валентина Степанівна

Публічна інформація
Статут ДНЗПравила внутрішнього трудового розпорядкуПріоритетні завдання ДНЗРобочий навчальний планГрафік прийому громадянЕлектронне зверненняЗведений річний статистичний звіт ДНЗЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2017 роціЗвіт директора ДНЗ про залучення благодійної допомоги у вигляді товарів, матеріальних цінностей, виконаних робіт у 2018 роціЗвіт директора про основні напрямки діяльності у 2016/2017 н.р.Індивідуальний кошторис ДНЗ №15 на 2018 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік (зі змінами від 31.03.2018р.)Інформація про ДНЗ №15Інформація про організаційну структуру ДНЗІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджету І квартал 2018 рокуКадровий склад педагогічних працівників ДНЗ №15Корисні посиланняМатеріали щодо проведення інформаційно-освітньої роботи серед батьків та вихованцівМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти у 2017-2018 н.р.Моніторинг якості освітиНаявність вакантних посадНоменклатура справ ДНЗПроектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти у (2017/2018 н.р.)Територія обслуговування, закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Пошук